Szlakiem Orlich Gniazd
09 listopada 2019 roku zapraszamy do Morska na Szlaku Orlich Gniazd- Zakończenie sezonu

Ukraina
13-17.11.2019  zapraszamy do Truskawiec, Drohobycz, Lwów

Szczegóły na plakacie

Andrzejki 2019
22-24.11.2019   zapraszamy na wycieczkę do Sandomierza Łańcuta i Leżajska.
Szczegóły na plakacie

Fotorelacja z wyjazdu na Jurę
Zapraszam do Galerii. Czekają zdjęcia z ostatniego wyjazdu na Jurę

Plan wycieczek w 2019 roku
W załączonym pliku prezentujemy plan wycieczek na 2019 rok. Plan obejmuje wycieczki nizinne, górskie i klubu Ostoja.
Zachęcamy do zapoznania się i rezerwacji wolnego czasu w terminach wybranych wyjazdów.
Serdecznie zapraszamy.

Statystyka GOT
Terenowy Referat Weryfikacyjny prezentuje statystkę zweryfikowanych w oddziale odznak GOT. Zapraszamy do lektury

Dyżury OTP

Członkowie OTP, Krajoznawcy, Przyrodnicy i Rowerzyści dyżurują w siedzibie Oddziału w Poniedziałki w godzinach 15:00 - 16:30.

Zapisy do Oddziału PTTK „Wędrowiec” w Zabrzu i znaczki członkowskie

również w Poniedziałki w godzinach 15:00 - 16:30.

Dyżury TRW GOT
Członkowie TRW dyżurują w siedzibie Oddziału w 1, 2, 3 środę miesiąca w godzinach 15:00 - 16:30.

Dyżury RW GOA
Członkowie RW dyżurują w siedzibie Oddziału w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach 15:30 - 16:30.

Odwiedziło nas

gości