Korona Gór 25 - 26 kwietnia 2020
25 - 26 kwietnia 2020  dwudniowy wyjazd w Góry Wałbrzyskie i Kamienne w Sudetach.
Wyjazd został przesunięty. Szczegóły na stronie Komisji Turystyki Górskiej.

Korona Gór 27 - 28 czerwca 2020

W dniach 27 - 28 czerwca 2020 planujemy dwudniowy wyjazd w Beskid Niski i Bieszczady aby zdobyć dwa kolejne szczyty do odznaki Korona Gór Polski - Lackową i Tarnicę. Nie mamy jeszcze kosztu wyjazdu, ale przy zapisie będziemy prosić o zaliczkę w wysokości 50 PLN.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się u Waldemara Wolnica tel. 723 169 022, lub 12wowa34@gmail.com

Bułgaria
Zapraszamy na bardzo atrakcyjną wycieczkę do Bułgarii. Zapisy już trwają.

Bułgaria
Zapraszamy na kolejną bardzo atrakcyjną wycieczkę do Bułgarii. Zapisy już trwają.

Bułgaria
Zapraszamy na trzecią bardzo atrakcyjną wycieczkę do Bułgarii. Zapisy już trwają.

Włochy 2020
Zapraszamy na bardzo atrakcyjną wycieczkę do Włoch. Zapisy już trwają.

Ukraina 2020
Zapraszamy na bardzo atrakcyjną wycieczkę na Ukrainę. Zapisy już trwają.

Komunikat GOA

Komisja przyznająca odznaki GOA uprzejmie informuje, że odznaki we wszyskich stopniach są dostępne.

Dyżury OTP

Członkowie OTP, Krajoznawcy, Przyrodnicy i Rowerzyści dyżurują w siedzibie Oddziału w Poniedziałki w godzinach 15:00 - 16:30.

Zapisy do Oddziału PTTK „Wędrowiec” w Zabrzu i znaczki członkowskie

również w Poniedziałki w godzinach 15:00 - 16:30.

Dyżury TRW GOT
Członkowie TRW dyżurują w siedzibie Oddziału w 1, 2, 3 środę miesiąca w godzinach 15:00 - 16:30.

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 11

Odwiedziło nas